Ogłoszenie

>>>>>>>>>>>>>>>>>www.peteckihermanowa.livenet.pl<<<<<<<<<<<<<<<<<

  • Index
  •  » Mecze
  •  » Jawor Krzemienica - Głogovia Głogów

#1 2008-05-04 22:09:23

niedzwiedz

Hool's

8735670
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 143

Jawor Krzemienica - Głogovia Głogów

Panowie teraz czeka nas mecz z jaworem. Myślę, że warto bylo by pojechac bo po tym co pokazalismy w meczu z rakszawą to mysle ze fan klub powoli odżywa


"... Głogów moim miastem, Głogovia moim życiem..."

Offline

 

#2 2008-05-07 20:20:32

Kibic

Hool's

3510324
Skąd: ulica Krzywa
Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 226

Re: Jawor Krzemienica - Głogovia Głogów

zgadzam sie z przedmowca.po kapitalnym wystepie z rakszawa sądze ze powinnismy kontynuowac dobra passe.ja bede na pewno


Jestem zawsze tam gdzie moja GIEKSA gra !

Offline

 

#3 2008-05-10 20:51:11

Kibic

Hool's

3510324
Skąd: ulica Krzywa
Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 226

Re: Jawor Krzemienica - Głogovia Głogów

dzis w krzemienicy niestety przegralismy 0-2.przedstawie teraz krotki opis wyjazdu.
na boisku w krzemienicy pojawilismy kolo 15 a Mecz mial sie zaczac o 16.zajalem miejsce a nastepnie przylepilem 2 Nasze Vlepy zeby pozostal jakis slad po Głogowskim Fanklubie.jesli chodzi o sam Mecz to na poczatku mielismy przewage zas potem inicjatywe przejeli rywale.pod koniec pierwszej polowy sedzia podyktowal rzut karny dla krzemienicy.na szczescie Dawid Trojniak potwierdzil fantastyczna forme jaka imponuje od kilku przynajmniej kolejek i obronil rzut karny.w drugiej polowie krzemienica miala jeszcze szanse strzelic bramke ale udalo jej sie to dopiero kolo 70 minuty.potem dolozyli jeszcze jedna bramke.od Nas warto pochwalic Dawida Trojniaka ktory nie mial nic do powiedzenia przy obu bramkach.aktywny byl takze Andrzej Bajek ale niestety nie udalo mu sie strzelic bramki.jesli chodzi o kibicow to w krzemienicy bylo ich bardzo malo (nawet nie wiem czy ze 100 bylo) i kibicowania (poza kilkoma rykami dziadkow i wyrostkow krzemienickich) nie bylo.


Jestem zawsze tam gdzie moja GIEKSA gra !

Offline

 
  • Index
  •  » Mecze
  •  » Jawor Krzemienica - Głogovia Głogów
http://solidni.nexto.pl/

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.undefeated.pun.pl www.vstransmys.pun.pl www.pbf-dragonball.pun.pl www.rozanki-partyzanci.pun.pl www.totamtoiowamto.pun.pl