Ogłoszenie

>>>>>>>>>>>>>>>>>www.peteckihermanowa.livenet.pl<<<<<<<<<<<<<<<<<

#1 2008-05-02 11:13:54

niedzwiedz

Hool's

8735670
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 143

Jedność Niechobrz - Głogovia Głogów

Mecz odbyl sie dnia 1.05.2008r. o godzinie 11
Od początku meczu Głogovia narzucila swoj styl gry i swoje tempo, A jednosc tylko sie nam podporządkiwala. Niestety zaden ze strzalow nie dotarl do celu, gdyz bramkaz jednosci bronil calkiem przyzwoicie. W pierwszej polowie mielismy ok 4 100%-owek ale zadnej z nich nie wykorzystalismy. Gary uderzyw w poprzeczke pilka odbila sie i wpadla prosto pod nogi gydżemu ktory uderzyl w swiatlo bramki ale bramkarz zachowal zimna krew i obronil pilke, Druga sytuacja: Andrzej dostaje pilke wybiega sam na sam i nie trafil w bramke 3: damian wesol dostaje prostopadla pilke na lewe skrzydlo scina do srodkachce przelozyc pilke na prawa noge i sie poslizgna. Druga polowa: Tutaj juz mecz zrobil sie wyrownany. druzyna przeciwna oddaje kilka strzalow na nasza bramke ale obroncy i nasz bramkarz wspaniale współpracują. ok minuty 60 grzesiek rusin dostaje pilke na lewym skrzydle zcina do pola karnego obronca jednosci wpada na naszego zawodnika i sedzia dyktoje rzut karny. Do pilki podszedł kafel i uderza w swoja lewa strone po ziemi. Bramkarz wyczuł jego intencje ale nie zdolal odbic pilki do konca jednosc oddala tylko jeden grozny strzal ale tati wylapal pilke.
Mecz zakonczyl sie zwyciestwem glogowi 0:1
Kontuzje: Skiwski
             G. Lasota

Ostatnio edytowany przez niedzwiedz (2008-05-02 11:15:35)


"... Głogów moim miastem, Głogovia moim życiem..."

Offline

 

#2 2008-05-02 20:42:00

Kibic

Hool's

3510324
Skąd: ulica Krzywa
Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 226

Re: Jedność Niechobrz - Głogovia Głogów

brawa dla wszystkich Zawodników Głogovii za Mecz z Niechobrzem.Mecz byl bardzo ciekawy (duzo ciekawych akcji podbramkowych) i zakonczyl sie Naszym Zwycięstwem.jak dla mnie NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH  tego Meczu to Dawid Trojniak, Artur Szkoła i Krzysztof Pastuła


Jestem zawsze tam gdzie moja GIEKSA gra !

Offline

 
http://solidni.nexto.pl/

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bforc3.pun.pl www.wiecznyogien.pun.pl www.miauniverse.pun.pl www.nonsensecrew.pun.pl www.rolkiopole.pun.pl