Ogłoszenie

>>>>>>>>>>>>>>>>>www.peteckihermanowa.livenet.pl<<<<<<<<<<<<<<<<<

#1 2007-12-12 21:10:28

hermanowiak

Kibic

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 64
Punktów :   

Hermanowa - Malawa

było to 2 lata temu.
Hermanowa grała u siebie z Strumykiem Malawa. Z Malawej zawitało troche ludzi. Mecz zakonczył się wygraną Malawy a po meczu doszło do MOCNEJ przepychanki i paru solówek.
Za jakieś 2 tygodnie Hermanowa miała mecz u siebie z crasnovią. W przerwie meczu wpada ok 10 z malawy Staje na środku  trybun i śpiewa na nas i wyzywa.  Ale niec sie nie dzieje Czekamy na koniec meczu. Malawa chce wyjść przez wyjście ale wszyscy zagradzają im drogę.  W Hermanowej zawitała mocna ekipa ze straszydla zaprzyjaźnionego z nami, która to głównie wzniecała zamieszki. Goscie z malawy zostali wyciągnięci za ogrodzenie i zaczeła sie WIELKA BITWA. Od nas goście pościągali koszulki i rzucili sie na malawe. Jeden z malawy dostał prosto w ryj i padł nieprzytomny. reszta z malawy to zobaczyła i cofnęła dupę. pojedyncze jednostki dostawały oklep. Nieprzytomnego kolege malawa ciągła siłą do samochodu Jednak nasi nie odpuszczają i idą za nimi. Malawa dostała po ryjach jeszcze w samochodach. Wielu z nich miało konkretne sliwy. Nie podjeły walki jeden na jeden. Juz więcej sie w Hermanowej nie pokazali.
Dziennik Polski opisał to co działo sie poza stadionem.  A nasz stadion miał być zamknięty ale się udało.

Offline

 

#2 2007-12-12 22:27:19

KeLee

Moderator

3243278
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 239

Re: Hermanowa - Malawa

To było dawno ... ale tak jak wtedy 5 ligowe stadiony nie są wogule chronione i mozna coś takiego zorganizować, alee  najpierw trzeba mieć przyjezdnych ... pozdro


____________________
"Po huj mam jechać na wyjazd, na forum napisze co w radiu usłysze w kafejce nie dadzą mi w ryja"

Offline

 

#3 2007-12-13 17:04:30

cola (kręcimłyn)

Moderator

3608341
Skąd: Głogów Młp
Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 200

Re: Hermanowa - Malawa

he jestem pod wrazeniem ale stdionu by troche szkoda było


"Głogowska ulica to nasz styl bycia"

Offline

 
http://solidni.nexto.pl/

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shahid-kapur.pun.pl www.mohuni61.pun.pl www.supernaruto.pun.pl www.elyanos.pun.pl www.wwesite.pun.pl