Ogłoszenie

>>>>>>>>>>>>>>>>>www.peteckihermanowa.livenet.pl<<<<<<<<<<<<<<<<<

#1 2007-12-12 20:58:26

hermanowiak

Kibic

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 64
Punktów :   

Błażowianka - Hermanowa

Jak wiadomo Derby sąsiadujących gmin. Kibice obu zespołów nie przepadają za sobą.  Ostatni mecz w rundzie.  Z Hermanowej jak na taką pogodę ( chłód ) do Błazowej zawitało ( jak naliczyłem ) ponad 50 osób ( w tym osoby starsze )
Wszystko stało na tej scence za ławką rezerwowych. Błazowianki w młynie ok 30 ( głównie dzieciarnia i jak niby wiadomo ktoś z dynoii --- podobno zgoda błażowej ). Wyzywają nas po całej lini --- czym odpowiadamy ironicznym śmiechem i brawami. a po strzeleniu bramki na 1:1 śpiewamy "Ale wam głupio Błażowa ale wam głupio" oraz BYŁ BĘDZIE JEST  HERMAN LKS. dochodzi do mocnej wymiany zdań ze starszymi kibicami błażowej którzy stali obok nas.  skończyło się na na lekkiej przepychance.  KONIEC MECZU. opuszczamu stadion i idziemy do auta.  czekamy chwile aż kibice z błazowej tzn ci z młyna w szalach opuszczą stadion. rozproszyli sie.  jedziemy pomału za jedną z ekip i wypadamy z auta. dochodzi do lekkiego oklepu i zwinięciu jednego szalika  Reszta zwiała do parku. Wpadamy do auta i kierujemy sie na HEBZIĘ.

  opis kolegi który brał udział w zwinięciu szalika

Offline

 

#2 2007-12-12 22:29:36

KeLee

Moderator

3243278
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 239

Re: Błażowianka - Hermanowa

U nas jak narazie coś takiego nie miało miejsca, jednak jak wiadomo to my ultras I wlasnie niewiem skąd się u Dili biorą pomysły o paleniu szalików...


____________________
"Po huj mam jechać na wyjazd, na forum napisze co w radiu usłysze w kafejce nie dadzą mi w ryja"

Offline

 

#3 2007-12-12 22:31:49

hermanowiak

Kibic

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 64
Punktów :   

Re: Błażowianka - Hermanowa

wiesz my nic nie mamy do innch klubów ale niektóre poprostu przegieły -- sami zaczeli wyzywac itd.  A nauczke dostana i zapamietaja to sobie

Offline

 

#4 2007-12-12 22:37:20

Dila

ADMINISTRATOR

3900793
Skąd: Głogów Młp.
Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 428
WWW

Re: Błażowianka - Hermanowa

pomysły wzięły sie od tego ze nie lubię zaczernia i krasnovi i ich szaliki bym chętnie spalił i jak sie na dąży okazja to trzeba będzie wziąść jakiś szalik zajebać


---------------------------------------------------------------------------
http://solidni.nexto.pl/

Offline

 

#5 2007-12-13 17:00:36

cola (kręcimłyn)

Moderator

3608341
Skąd: Głogów Młp
Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 200

Re: Błażowianka - Hermanowa

no ja tu akurat nie mam nic do zaczernia ani crasnovii nie przypominam sobie żebysmy mieli z nimi jaką kolwiek kose ale za to rakszawa, brzuza, chętnie bym kilka podwędził


"Głogowska ulica to nasz styl bycia"

Offline

 

#6 2007-12-13 17:01:26

cola (kręcimłyn)

Moderator

3608341
Skąd: Głogów Młp
Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 200

Re: Błażowianka - Hermanowa

a co do meczu hermana to gratki za postawe pozdro


"Głogowska ulica to nasz styl bycia"

Offline

 
http://solidni.nexto.pl/

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blo.pun.pl www.kpsw.pun.pl www.elliteofdestiny.pun.pl www.fizjo3.pun.pl www.darkan.pun.pl