Ogłoszenie

>>>>>>>>>>>>>>>>>www.peteckihermanowa.livenet.pl<<<<<<<<<<<<<<<<<

  • Index
  •  » Opisy
  •  » Głogovia - Crasnovia Jesień 2007 opis Ultras

#1 2007-12-12 22:11:22

KeLee

Moderator

3243278
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 239

Głogovia - Crasnovia Jesień 2007 opis Ultras

Jeżeli chodzi o pirotechnike to wszystko było zakupione kilka tygodni przed meczem. Mecz był ustalony na niedzielę więc w sobotę o 14:00 się zbieramy na boisku na GłogoVskim Osiedlu i zaczynamy przygotowania. Zostały wycięte z płyt styropianowych litery tworzące napis  "ULTRAS GROUP 1925", zrobiliśmy kilku metrowy transparent "Niebieska Armia' 07",a także przygotowaliśmy kartony,  skończyliśmy około godziny 17:30 i wsyzscy oprócz kilku osób rozeszli się do domów. Te kilka osob poszło zanieść transparent do garażu jednego z nich. W niedzielę po godzinie dzisiątej poszedłem po transparent. Pod owym domem zobaczyłem 2 typów od nas, którzy juz czekali z transem. Postaliśmy chwilke pod domem, jednak za kilka minut widzimy wyłaniający się z głębi ulicy kilkudziesięcio osobowy pochód naszych kibiców, dołączyliśmy do nich i razem poszliśmy na stadion. Wywiesiliśmy flage i transparent na płocie. Troche nas martwiła pogoda, gdyż było ostre zachmurzenie i zapowiadało sie na deszcz. Na wyjście piłkaży(i odpalonego achtunga) wszyscy rzucamy serpentyny (przygotowane przez Dilę) i konfetti. Na "pensecie" około 40 osób. Następnie prezentujemy biało-niebieskie balony w asyscie kilku zielonych świec dymnych. Teraz mogę troche nie po kolei pisać bo szczerze mówiąc to nie pamiętam kolejności naszych prezentacji. A więc była sektorówka i kartony ze świecami dymnymi ręcznymi czerwonymi , ognie bengalskie, Owy napis styropianowy z żółtymi świecami ręcznymi, saletre z cukrem i 2 większe niebieskie świece dymne, i na końcu białe i niebieskie ręczne świece dymne. Było kilku kibiców z Krasnego (dość głośno wyrażali swoją radość po zdobyciu dla nich bramki), po rozpoczęciu drugiej połowy spróbowaliśmy krzyknąć na 2 młyny (drugi młyn na przeciwko) ale nie zabardzo to wyszło. Niektóre prezentacje troche się opóźniły z powodu deszczu ale udało się jednak pokazać wszystko co przygotowaliśmy. Po meczu ... większość się rozeszła... miała ciekawszą ofertę niż zwijanie flagi i transparentu... PozdRRo dla tych co zostali . Tydzień bądź dwa tygodnie później otrzymujemy  filmiki i zdjęcia wykonane przez "fotografa" jednak owy człowiek nie dokońca wypełnił swoje zadanie, gdyż robił zdjęia i filmiki wszyskiemu i wszystkim oprócz nam... Według mnie jest tylko 1 dobry filmi (ten z serpentynami). No i to by było na tyle... mam nadzieję że będzie więcej takich "opraw" ale jak wiadomo wszystko zależy od kasy... 
Tutaj kieruje prośbę do kibiców z GłogoVa, wszyscy którzy się nie zapisali na "małą zbiórke" niech to zobią... to jest tylko 1zł tygodniowo, albo co tydzień dajecie kase niedźwiedziowi, albo zbieracie i w lutym przekazujecie hajs... Oprawa na Crasnovie kosztowała 200-250zł i to nie jest mało, ale jakby się wszyscy złożyli to by odrazu sie zebrało na pożądna oprawe na 2 albo 3 mecze... i mozliwe że by się pojawiła jakaś "nowa" edycja vlepek... Ale to wszystko zależy od WAS........


____________________
"Po huj mam jechać na wyjazd, na forum napisze co w radiu usłysze w kafejce nie dadzą mi w ryja"

Offline

 
  • Index
  •  » Opisy
  •  » Głogovia - Crasnovia Jesień 2007 opis Ultras
http://solidni.nexto.pl/

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerzuzlowy2010.pun.pl www.rolkiopole.pun.pl www.bforc3.pun.pl www.wiecznyogien.pun.pl www.miauniverse.pun.pl