Ogłoszenie

>>>>>>>>>>>>>>>>>www.peteckihermanowa.livenet.pl<<<<<<<<<<<<<<<<<

  • Index
  •  » Mecze
  •  » grodziszczanka grodzisko dolne-Głogovia Głogów

#1 2008-04-15 23:19:12

Kibic

Hool's

3510324
Skąd: ulica Krzywa
Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 226

grodziszczanka grodzisko dolne-Głogovia Głogów

ostatnio na Meczu z blazowa posmialismy porzadnie (ale nie tylko-kibicowanie tez bylo) no to teraz pasuje PORZADNIE  pokibicowac.


Jestem zawsze tam gdzie moja GIEKSA gra !

Offline

 

#2 2008-04-16 17:44:11

niedzwiedz

Hool's

8735670
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 143

Re: grodziszczanka grodzisko dolne-Głogovia Głogów

Ja chyba nie jade. Podobno mecz jest o 15 A do Grodziska jest ponad godzina drogi Wiec dwie godz drogi mecz drugie dwie  to juz jest cztery i jeszcze czekac na pilkarzy pol i godzina przed meczem bedziemy na stadionie a wiec zejdzie nam ok piec i pol godz.Bedziemy w domu ok.20


"... Głogów moim miastem, Głogovia moim życiem..."

Offline

 

#3 2008-04-16 22:47:23

Kibic

Hool's

3510324
Skąd: ulica Krzywa
Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 226

Re: grodziszczanka grodzisko dolne-Głogovia Głogów

szkoda,ale mam nadzieje ze ktos oprocz mnie bedzie z Fanklubu


Jestem zawsze tam gdzie moja GIEKSA gra !

Offline

 

#4 2008-04-19 20:57:39

Kibic

Hool's

3510324
Skąd: ulica Krzywa
Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 226

Re: grodziszczanka grodzisko dolne-Głogovia Głogów

bylem dzis na Meczu z kumplem ktory chyba bedzie tez na innych Meczach Głogovii.droge na Mecz rozpoczelismy w rzeszowie o 13-19 podrozojac mpk 27 do Głogowa.po przybyciu do Głogowa pokazalem kumplowi "Dumę Głogowa-Osiedle Słoneczne" po czym udalismy sie na Głogowski Stadion.obejrzelismy troche Meczu Młodzików po czym okolo 14-45 wyruszylismy Autobusem Klubowym do grodziska.po drodze bylo deczke smiechu bo przed grodziskiem jakims rolnikom zepsul sie traktor i zatarasowal nam droge.z pomoca Piłkarzy przeszkode czyli traktor usunieto z drogi i moglismy podrozowac dalej .

po przybyciu na stadion wlepilem 3 Vlepy (1 na poprzeczce bramki,2 kolo trybun a 3 na budce rezerwowych).

co do Meczu to niestety przegralismy 0-2,jednak Mecz w naszym wykonaniu nie byl zly.pierwszym wnioskiem po tym Meczu jest to ze musimy poprawic gre w defensywie.szkoda ze nie udalo sie strzelic bramki po przerwie od 45 do 70-80 minuty Meczu grodziszczanka praktycznie nie wychodzila ze swojej polowy i kilkukrotnie niewiele braklo zebysmy strzelili bramke.


Jestem zawsze tam gdzie moja GIEKSA gra !

Offline

 
  • Index
  •  » Mecze
  •  » grodziszczanka grodzisko dolne-Głogovia Głogów
http://solidni.nexto.pl/

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vstransmys.pun.pl www.totamtoiowamto.pun.pl www.pbf-dragonball.pun.pl www.poke-gamepbf.pun.pl www.undefeated.pun.pl