Kibic - 2008-04-15 23:19:12

ostatnio na Meczu z blazowa posmialismy porzadnie (ale nie tylko-kibicowanie tez bylo) no to teraz pasuje PORZADNIE  pokibicowac.

niedzwiedz - 2008-04-16 17:44:11

Ja chyba nie jade. Podobno mecz jest o 15 A do Grodziska jest ponad godzina drogi Wiec dwie godz drogi mecz drugie dwie  to juz jest cztery i jeszcze czekac na pilkarzy pol i godzina przed meczem bedziemy na stadionie a wiec zejdzie nam ok piec i pol godz.Bedziemy w domu ok.20

Kibic - 2008-04-16 22:47:23

szkoda,ale mam nadzieje ze ktos oprocz mnie bedzie z Fanklubu

Kibic - 2008-04-19 20:57:39

bylem dzis na Meczu z kumplem ktory chyba bedzie tez na innych Meczach G³ogovii.droge na Mecz rozpoczelismy w rzeszowie o 13-19 podrozojac mpk 27 do G³ogowa.po przybyciu do G³ogowa pokazalem kumplowi "Dumê G³ogowa-Osiedle S³oneczne" ;) po czym udalismy sie na G³ogowski Stadion.obejrzelismy troche Meczu M³odzików po czym okolo 14-45 wyruszylismy Autobusem Klubowym do grodziska.po drodze bylo deczke smiechu bo przed grodziskiem jakims rolnikom zepsul sie traktor i zatarasowal nam droge.z pomoca Pi³karzy przeszkode czyli traktor usunieto z drogi i moglismy podrozowac dalej ;).

po przybyciu na stadion wlepilem 3 Vlepy (1 na poprzeczce bramki,2 kolo trybun a 3 na budce rezerwowych).

co do Meczu to niestety przegralismy 0-2,jednak Mecz w naszym wykonaniu nie byl zly.pierwszym wnioskiem po tym Meczu jest to ze musimy poprawic gre w defensywie.szkoda ze nie udalo sie strzelic bramki po przerwie od 45 do 70-80 minuty Meczu grodziszczanka praktycznie nie wychodzila ze swojej polowy i kilkukrotnie niewiele braklo zebysmy strzelili bramke.