Ogłoszenie

>>>>>>>>>>>>>>>>>www.peteckihermanowa.livenet.pl<<<<<<<<<<<<<<<<<

#1 2008-03-20 16:46:28

Dila

ADMINISTRATOR

3900793
Skąd: Głogów Młp.
Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 428
WWW

nowy trener , nowi piłkarze

hmm kto doszedł do Głogovi nowy trenera widziałem fajny ma wąsik oby zrobił więcej niż pan Domaradzki ale tamtemu tez bardzo dziękujemy za wszystko szacun    



P.S. jesteśmy zawsze tam gdzie nasza GiEkSa gra a Głogovia to nie tylko piłkarze


---------------------------------------------------------------------------
http://solidni.nexto.pl/

Offline

 

#2 2008-03-21 23:25:31

cola (kręcimłyn)

Moderator

3608341
Skąd: Głogów Młp
Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 200

Re: nowy trener , nowi piłkarze

Nowy trener to Marek Amarowicz (krotki opis) :
Urodzony: 29 Lipca 1965
Kariera piłkarska: Pogoń Lubaczów, Resovia Rzeszów, Lechia Sędziszów, Izolator Boguchwała, Marabunda Stobierna, Jedność Niehcobrz
Kariera trenerska: Marabunda Stobierna, Jedność Niechobrz, Głogovia Głogów
Sukcesy: awans do V ligi Marabunda Stobierna (2004/2005) i Jedność Niechobrz (2006/2007)

Narazie jeszcze wiele o nim nie moge powiedziec, ale zauważyłem że potrafi świetnie przygotować zespół kondycyjnie do rozgrywek . Zdyscyplinowany,solidny, poważnie traktuje stanowisko trenera w głogowskim klubie, bardzo ambitny .Namiastke jego umiejętności trenerskich będziemy mogli obejrzeć już w sobotę, gdy Głogovia zmierzy się w pierwszym meczu rundy wiosennej z Sokołowem.

Nowe nabytki głogowskiej drużyny:

Dariusz Żuk (86)
Młody,szybki, dysponuje celnym oraz mocnym strzałem. Gra bardzo dynamicznie moze to właśnie on zostanie teraz siłą napędową drużyny po odejsciu Maćka Rusina. Do Gieksy trafił z Jedności Niechobrz.

Krzysztof Pastuła (80)
Doświadczony, spokojny, doskonała technika, wielki potencjał. Po latach wraca do Głogovii, ze spokojem potrafi skonstruować akcje, myśle że to właśnie na nim będzie się opierać gra głogowskiej drużyny. Poprzedni klub to Victoria Budy Głogowskie, ten transfer może okazać się bardzo trafnym posunięciem.


"Głogowska ulica to nasz styl bycia"

Offline

 
http://solidni.nexto.pl/

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-gamepbf.pun.pl www.totamtoiowamto.pun.pl www.vstransmys.pun.pl www.pbf-dragonball.pun.pl www.undefeated.pun.pl